KONST / Litografier / Färglitografi 13567053
nr 1356 7053
Clemens Briels
(f. 1946), Nederländerna
Färglitografi, "Birds eye". Signerad, numrerad 43/100, daterad 93, ramens innermått: 49x69 cm
Clemens Briels, bildkonstnär född 1946.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:34:29
26/10 19:28:00